KONTAKT OSS

Ta kontakt med styret i Bergen Student-TV
Eirk Waagbø

Eirk Waagbø

Ansvarlig redaktør

erik.waagbo@bstv.no

Telefon: 415 67 552

Vanja Louise Haugen

Daglig leder

vanjalouise.haugen@bstv.no

Telefon: 482 04 393

Trym Havre

Trym Havre

Styreleder

trym.havre@bstv.no

Telefon: 413 23 835

Sondre Jensen

Sondre Jensen

Teknisk sjef

sondre.jensen@bstv.no

Telefon: 476 68 306

Hedvig Hermine Vigander Edwin

Hedvig Hermine Vigander Edwin

Kulturredaktør

hedwig.edwin@bstv.no

Telefon: 919 94 597

Vilde Moheim

Vilde Moheim

Nyheter- og sportsredaktør

vilde.moheim@bstv.no

Telefon: 472 80 458

Eirik Herfindal

Eirik Herfindal

Underholdningsredaktør

eirik.herfindal@bstv.no

Telefon: 402 99 746

Hanne Hordvik

Hanne Hordvik

PR- og grafikksjef

hanne.hordvik@bstv.no

Telefon: 924 06 317

Sigurd Meklenborg-Salvesen

Sigurd Meklenborg-Salvesen

Representant - Velferdstinget

sigurd.salvesen@bstv.no

Telefon: 410 65 233

Sander Prestøy Olsen

Sander Prestøy Olsen

Tilitsvalgt

sander.olsen@bstv.no

Telefon: 988 86 300

Simen Finpå

Simen Finpå

Webansvarlig

simen.finpa@bstv.no

Telefon: 970 83 478

BLI MEDLEM I BSTV

Bergen Student-TV (BSTV) er et fjernsynsproduksjonsselskap for og av studenter ved de ulike utdanningsinstitusjonene i Bergen. Våre aktive medlemmer jobber med alt fra nyhetsreportasjer til store flerkameraproduksjoner til ambisiøse underholdningsserier. Vi utvikler oss stadig og fra 2016 har vi også begynt med produksjon av lengre dokumentarer. Vi har også ukentlige sendinger på TV Vest Vestland.