KONTAKT OSS

Ta kontakt med styret i Bergen Student-TV
 
Preben Solberg

Preben Solberg

Ansvarlig redaktør

preben.solberg@bstv.no

Telefon: 977 93 629

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Daglig leder

ane.dalva@bstv.no

Telefon: 924 33 389

Daniel Kjelby

Daniel Kjelby

Styreleder

daniel.kjelby@bstv.no

Telefon: 970 44 702

Erlend Skorpetveit Aga

Erlend Skorpetveit Aga

Teknisk sjef

erlend.aga@bstv.no

Telefon: 971 73 730

Anastasia Vasilieva

Anastasia Vasilieva

Flerkameraredaktør

anastasia.vasilieva@bstv.no

Telefon: 902 60 217

Edvard Muli Langen

Edvard Muli Langen

Kulturredaktør

edvard.m.langen@bstv.no

Telefon: 924 41 396

Ida-Kristin Tvedt

Ida-Kristin Tvedt

Nyheter- og sportsredaktør

ida-kristin.tvedt@bstv.no

Telefon: 988 21 111

Tobias bratvold Lucey

Tobias bratvold Lucey

Underholdningsredaktør

tobias.lucey@bstv.no

Telefon: 478 73 400

Julie Larsen

Julie Larsen

PR- og grafikksjek

julie.larsen@bstv.no

Telefon: 950 16 235

Helle Birkeland Larsen

Helle Birkeland Larsen

Tillitsvalgt

helle.larsen@bstv.no

Telefon: 977 52 314

Daniel Kjelby

Daniel Kjelby

VT-representant

daniel.kjelby@bstv.no

Telefon: 970 44 702

Stian Wiik Instebø

Stian Wiik Instebø

Webansvarlig

stian.instebo@bstv.no

Telefon: 454 82 764

asdfasdf

BLI MEDLEM I BSTV

Bergen Student-TV (BSTV) er et fjernsynsproduksjonsselskap for og av studenter ved de ulike utdanningsinstitusjonene i Bergen. Vi har rundt 80 aktive medlemmer som jobber med alt fra nyhetsreportasjer til store flerkameraproduksjoner til ambisiøse underholdningsserier. Vi utvikler oss stadig og fra 2016 har vi også begynt med produksjon av lengre dokumentarer. Vi har også ukentlige sendinger på Fatstone TV.