KONTAKT OSS

Ta kontakt med styret i Bergen Student-TV
Erlend Skorpetveit Aga

Erlend Skorpetveit Aga

Ansvarlig redaktør

erlend.aga@bstv.no

Telefon: 971 73 730

Renate Molvik

Daglig leder

renate.molvik@bstv.no

Telefon: 466 29 319

Even Totland

Even Totland

Styreleder

even.totland@bstv.no

Telefon: 414 96 440

Erik Waagø

Erik Waagø

Teknisk sjef

erik.waagbo@bstv.no

Telefon: 415 67 552

Eirin Sekkelsten Napsholm

Eirin Sekkelsten Napsholm

Flerkameraredaktør

eirin.napsholm@bstv.no

Telefon: 411 94 772

Sander Prestøy Olsen

Sander Prestøy Olsen

Kulturredaktør

sander.olsen@bstv.no

Telefon: 988 86 300

Vemund Risbøl Litschutin

Vemund Risbøl Litschutin

Nyheter- og sportsredaktør

vemund.risbol@bstv.no

Telefon: 482 20 827

Jan Proch

Jan Proch

Underholdningsredaktør

jan.proch@bstv.no

Telefon: 453 92 104

Lisa Berge

Lisa Berge

PR- og grafikksjef

lisa.berge@bstv.no

Telefon: 981 11 414

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Representant - Velferdstinget

ane.dalva@bstv.no

Telefon: 924 33 389

Mathias Mæland

Mathias Mæland

Tilitsvalgt

mathias.maeland@bstv.no

Telefon: 918 56 959

Simen Finpå

Simen Finpå

Webansvarlig

simen.finpa@bstv.no

Telefon: 970 83 478

BLI MEDLEM I BSTV

Bergen Student-TV (BSTV) er et fjernsynsproduksjonsselskap for og av studenter ved de ulike utdanningsinstitusjonene i Bergen. Våre aktive medlemmer jobber med alt fra nyhetsreportasjer til store flerkameraproduksjoner til ambisiøse underholdningsserier. Vi utvikler oss stadig og fra 2016 har vi også begynt med produksjon av lengre dokumentarer. Vi har også ukentlige sendinger på TV Vest Vestland.