KONTAKT OSS

Ta kontakt med styret i Bergen Student-TV
Sander Prestøy Olsen

Sander Prestøy Olsen

Ansvarlig redaktør

sander.olsen@bstv.no

Telefon: 988 86 300

Renate Molvik

Daglig leder

renate.molvik@bstv.no

Telefon: 466 29 319

Miriam Kirkholm

Miriam Kirkholm

Styreleder

miriam.kirkholm@bstv.no

Telefon: 915 13 012

Erik Waagbø

Erik Waagbø

Teknisk sjef

erik.waagbo@bstv.no

Telefon: 415 67 552

Eirin Sekkelsten Napsholm

Eirin Sekkelsten Napsholm

Studioredaktør

eirin.napsholm@bstv.no

Telefon: 411 94 772

Louise Grøvan

Louise Grøvan

Kulturredaktør

louise.grovan@bstv.no

Telefon: 476 80 483

Louise Grøvan

Louise Grøvan

Nyheter- og sportsredaktør

louise.grovan@bstv.no

Telefon: 476 80 483

Helle Birkeland Larsen

Helle Birkeland Larsen

Underholdningsredaktør

helle.larsen@bstv.no

Telefon: 977 52 314

Joy Shi

Joy Shi

PR- og grafikksjef

joy.shi@bstv.no

Telefon: 486 25 299

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Representant - Velferdstinget

ane.dalva@bstv.no

Telefon: 924 33 389

Nora Margrete Strütt

Nora Margrete Strütt

Tilitsvalgt

nora.strutt@bstv.no

Telefon: 913 33 976

Simen Finpå

Simen Finpå

Webansvarlig

simen.finpa@bstv.no

Telefon: 970 83 478

BLI MEDLEM I BSTV

Bergen Student-TV (BSTV) er et fjernsynsproduksjonsselskap for og av studenter ved de ulike utdanningsinstitusjonene i Bergen. Våre aktive medlemmer jobber med alt fra nyhetsreportasjer til store flerkameraproduksjoner til ambisiøse underholdningsserier. Vi utvikler oss stadig og fra 2016 har vi også begynt med produksjon av lengre dokumentarer. Vi har også ukentlige sendinger på TV Vest Vestland.