KONTAKT OSS

Ta kontakt med styret i Bergen Student-TV
Erlend Skorpetveit Aga

Erlend Skorpetveit Aga

Ansvarlig redaktør

Erlend.aga@bstv.no

Telefon: 971 73 730

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Ane-Cecelie Garvik Dalva

Daglig leder

ane.dalva@bstv.no

Telefon: 924 33 389

Even Totland

Even Totland

Styreleder

Even.totland@bstv.no

Telefon: 414 96 440

Miriam Kirkholm

Miriam Kirkholm

Teknisk sjef

Miriam.kirkholm@bstv.no

Telefon: 915 13 012

Eirin Sekkelsten

Eirin Sekkelsten

Flerkameraredaktør

Eirin.sekkelsten@bstv.no

Telefon: 411 94 772

Sander Prestøy Olsen

Sander Prestøy Olsen

Kulturredaktør

Sander.olsen@bstv.no

Telefon: 988 86 300

Ida-Kristin Tvedt

Ida-Kristin Tvedt

Nyheter- og sportsredaktør

ida-kristin.tvedt@bstv.no

Telefon: 988 21 111

Jan Proch

Jan Proch

Underholdningsredaktør

Jan.proch@bstv.no

Telefon: 453 92 104

Julie Larsen

Julie Larsen

PR- og grafikksjek

julie.larsen@bstv.no

Telefon: 950 16 235

Ingvild Hauglid

Ingvild Hauglid

representant - Velferdstinget

Ingvild.hauglid@bstv.no

Telefon: 984 18 941

Vanja Louise Haugen

Vanja Louise Haugen

Tilitsvalgt

Vanjalouise.haugen@bstv.no

Telefon: 482 04 393

Andreas Ekeland

Andreas Ekeland

Webansvarlig

Andreas.Ekeland@bstv.no

Telefon: 469 50 705

BLI MEDLEM I BSTV

Bergen Student-TV (BSTV) er et fjernsynsproduksjonsselskap for og av studenter ved de ulike utdanningsinstitusjonene i Bergen. Våre aktive medlemmer jobber med alt fra nyhetsreportasjer til store flerkameraproduksjoner til ambisiøse underholdningsserier. Vi utvikler oss stadig og fra 2016 har vi også begynt med produksjon av lengre dokumentarer. Vi har også ukentlige sendinger på TV Vest Hordaland.