KONTAKT OSS

Ta kontakt med styret i Bergen Student-TV

 








Kaja Carlsen

Kaja Carlsen

Ansvarlig redaktør

kaja.carlsen@bstv.no

Telefon: 913 19 931

Stian Aak

Stian Aak

Daglig leder

stian.aak@bstv.no

Telefon: 936 93 043

Tobias Bratvold Lucey

Tobias Bratvold Lucey

Styreleder

tobias.lucey@bstv.no

Telefon: 976 29 594

Vanja Bjelland

Vanja Bjelland

Teknisk sjef

vanja.bjelland@bstv.no

Telefon: 954 92 433

Gerd Johanne Braadland

Gerd Johanne Braadland

Flerkameraredaktør

gerd.braadland@bstv.no

Telefon: 454 07 645

Preben Solberg

Preben Solberg

Kulturredaktør

preben.solberg@bstv.no

Telefon: 977 93 629

Joachim Takle

Joachim Takle

Nyheter- og sportsredaktør

joachim.takle@bstv.no

Telefon: 476 10 431

Ingeborg Bjerksund

Ingeborg Bjerksund

Underholdningsredaktør

ingeborg.bjerksund@bstv.no

Telefon: 478 73 400

Ingvild Hauglid

Ingvild Hauglid

PR- og grafikksjek

ingvild.hauglid@bstv.no

Telefon: 984 18 941

Victoria Kristiansen

Victoria Kristiansen

Tillitsvalgt

victoria.kristiansen@bstv.no

Telefon: 922 64 985

Anastasia Vassilieva

Anastasia Vassilieva

VT-representant

anastasia.vassilieva@bstv.no

Telefon: 902 60 217

Stian Wiik Instebø

Stian Wiik Instebø

Webansvarlig

stian.instebo@bstv.no

Telefon: 454 82 764

asdfasdf

BLI MEDLEM I BSTV

Bergen Student-TV (BSTV) er et fjernsynsproduksjonsselskap for og av studenter ved de ulike utdanningsinstitusjonene i Bergen. Vi har rundt 80 aktive medlemmer som jobber med alt fra nyhetsreportasjer til store flerkameraproduksjoner til ambisiøse underholdningsserier. Vi utvikler oss stadig og fra 2016 har vi også begynt med produksjon av lengre dokumentarer. Vi har også ukentlige sendinger på Fatstone TV.